Перелік осіб, які підписали електронну петицію "Відновити трамвайний рух у м.Костянтинівка"

Гавриков Ярослав Александрович (21.03.2017 10:54)

Пухир Марина Анатоліївна (21.03.2017 11:19)

Щевелева Татьяна Анатольевна (21.03.2017 11:44)

Маланчук Ярослав Богданович (21.03.2017 11:56)

Reznikoff Andrew Vladimirovich (21.03.2017 14:42)

Березін Володимир Борисович (21.03.2017 18:16)

Пащенко Наталія Миколаївна (21.03.2017 21:58)

Альоша Дмитро Валерійович (22.03.2017 12:12)

Чистілін Олександр Олександрович (22.03.2017 12:59)

Носов Андрей Алексеевич (22.03.2017 13:26)

Чістов Дмитро Сергійович (22.03.2017 14:38)

Ртіщева Тетяна Анатоліївна (22.03.2017 15:50)

алексеєнко ірина миколаївна (22.03.2017 16:11)

Дзюба Сергей Павлович (22.03.2017 17:10)

Ярошенко Олена Володимирівна (22.03.2017 17:53)

Олексієнко Микола Васильович (22.03.2017 19:54)

Шматько Дмитро Андрійович (22.03.2017 20:19)

ведмедева ольга Анатольевна (22.03.2017 21:14)

Мальцев Сергей Борисович (22.03.2017 22:27)

Бондарь Андрей Олегович (23.03.2017 09:39)

Усольцева Ольга Сергеевна (23.03.2017 12:45)

Лопаткін Максим Григорович (23.03.2017 17:10)

Морозова Тетяна Вікторівна (24.03.2017 23:02)

Шепелин Руслан Алексеевич (27.03.2017 21:08)

Sizov Oleg Александрович (29.03.2017 22:22)

Повернутися на сторінку петиції