Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Цілодобове водопостачання в м.Костянтинівка

  ПІБ ініціатора: Косова Марія Іванівна
  Статус: Підтверджена
  Петиція №37
  Дата початку збору підписів: 22.08.2019 12:27

  Суть електронної петиції

  Станом на сьогодні водопостачання в місті здійснюється за встановленим графіком. Саме така ситуація в місті є несприятливою, жителі потерпають від відсутності належного водопостачання. Забезпечення населення міста якісною питною водою - одна з приоритетних проблем, розв’язання якої необхідно для збереження здоров’я людей , поліпшення умов діяльності і підвищення рівня життя населення.
  У відповідності зі статтею 13 Закону України "Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення", за якою до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення належить затвердження та реалізація місцевих програм у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення, участь у розробленні та реалізації відповідних державних і місцевих програм, в тому числі вирішення інших питань у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення відповідно до законів України.
  Відповідно основоположних гарантій прав споживачів у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення, прошу забезпечети населення м. Костянтинівки якісною питною водою та цілодобовим її постачанням.

  Авторизуватися, щоб підписати

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію